Koncert adwentowy "Bartek Jaskot Trio"

Zapraszamy na koncert adwentowy w wykonaniu "Bartek Jaskot Trio".

Koncert odbędzie we wtorek, 16.12.2014 r. o godz. ok 19.30 w bukowskiej farze. Będziemy gościć wspaniałych artystów, którzy w atmosferze oczekiwania na narodzenie Mesjasza wyśpiewują na Jego chwałę

  koncert adwentowy-01

Utwory wykonywane przez Bartka Jaskota, Tomasza Chlebowskiego i Łukasza Romańskiego to nie tylko śpiew i muzyka. To także rodzaj modlitwy i świadectwa. Jak mówi sam artysta, chce on słowem, śpiewem i muzyką dawać świadectwo o MIŁOŚCI NAJPRAWDZIWSZEJ, za którą tęsknił i tęskni świat. W swojej trasie koncertowej chce tradycyjnymi i nowymi pieśniami pomóc w umacnianiu naszych serc, które są naturalnym miejscem narodzin Chrystusa Króla, i chce życzyć prawdziwego Bożego Narodzenia w naszych domach, szkołach, miejscach pracy, naszej Ojczyźnie...
Podczas koncertu będzie można wspomóc artystów zbiórką daniny na dalszą drogę ewangelizacyjną. Gorąco zachęcamy aby włączyć się do tej akcji.