12.02.2017 r. - VI Niedziela Zwykła

12.02.2017 r. - VI Niedziela Zwykła

1.  Dzisiaj przeżywamy „Niedzielę Misyjną”.  Po Mszy św. można wesprzeć dzieło Akademickiego Koła Misyjnego. Na godz. 15:00 zapraszamy dzieci z rodzicami do Strażnicy.
2.     Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania ma spotkania
- klasy DRUGIE spotkanie w dużej grupie wg porządku:
- klasy II a i b - wtorek, godz. 16:30
- klasy II c i d i młodzież spoza gimnazjum w Buku - środa, godz. 16:30
- klasy II e i f - piątek, godz. 16:30
3.  We wtorek w liturgii święto świętych Cyryla i Metodego - patronów Europy.
4.  We wtorek w naszym sanktuarium o godz. 10:30 będzie spotkanie kustoszów sanktuariów naszej Archidiecezji.
5.  Nowenna do M. B. Nieust. Pomocy – w środę o 18:30.
6.  Spotkanie katechetów  w czwartek o 17:00.
7.  Nabożeństwo do Naszej Pani Bukowskiej w czwartek po Mszy św. rannej o przed Mszą św. wieczorną.
8.  Policja ostrzega przed oszustami -szczególnie osoby starsze, szczegóły w gablocie.
9.  Zbiórka makulatury na misje będzie w marcu - 3 i 4-go.
10. Polecamy prasę katolicką:   Przewodnik Katolicki, Niedziela, Gość Niedzielny.
11. Pożegnaliśmy:  +Agnieszkę KRÓLIK lat 99,  z ul. Grodziskiej 31, oraz +Józefa ZIELNIEWICZA z ul. Kościuszki8.  Zmarł: +Krystian WALKOWIAK os.Przyjaźni 2.  Pogrzeb we wtorek o 13:00, na cmentarzu Zmartw. P.     Wieczny odpoczynek...