05.02.2017 r. - V Niedziela Zwykła

05.02.2017 r. - V Niedziela Zwykła

1.  Nowenna do M. B. Nieust. Pomocy – w środę o 18:30.
2.  Spotkanie Akcji Katolickiej w środę o 19:30.
3.  Nabożeństwo do Naszej Pani Bukowskiej w czwartek po Mszy św. rannej o przed Mszą św. wieczorną.
4.  W piątek -10 dzień miesiąca- Nowenna przed uroczystością koronacji Naszej Pani Bukowskiej.  Zapraszamy na śpiew Godzinek o godz. 7:10,  wieczorem o 17:30 -na modlitwę, świadectwo, nieszpory i Mszę św. o 18:30. Po Mszy św. zapraszamy na procesję ulicami miasta. Przejdziemy z Fary ul. Mury, ul. Dworcową, pl. Reszki (lewą stroną), ul. Basztową, ul. Sportową, ul. Otuską, ul. Szkolną, ul. Szarych Szeregów, ul. Dworcową, ul. Mury do Fary.
5.  Modlitwa Wstawiennicza - w piątek po Mszy św. i procesji.
6.  W sobotę obchodzimy wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Jest to także Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na Mszę św. dla chorych z błogosławieństwem Lourskim.
7.  Odwiedziny chorych:
- ks. Proboszcz: chorych w Buku odwiedzi w czwartek od 9:00, a chorych w Dobieżynie w piątek od 9:00.
- ks. Piotr: chorych w Szewcach, Wiktorowie i Pawłówku odwiedzi w środę od 9:00.  a chorych w Buku, Zalesiu i Wilkowie w piątek od 9:00.
8.  Sakrament Chrztu św. udzielać będziemy w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o 12:00. Przygotowanie dla rodziców i chrzestnych będzie w czwartek o 19:15 na salce.
9.  W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy „Dzień Misyjny” Kleryk Bartosz z grupą Misyjną zaprasza na Msze św.,   a na godz. 15:00 rodziców z dziećmi do strażnicy.
10. Polecamy prasę katolicką:   Przewodnik Katolicki, Niedziela, Gość Niedzielny.
11. Pożegnaliśmy: +Jana Maja z ul. o. Rafała Chylińskiego 8, +Andrzeja PALUSZAKA  z ul. Grodziskiej 65,   +Barbarę SZYMCZAK z Dobieżyna.  Zmarła: +Agnieszka KRÓLIK lat 99,  z ul. Grodziskiej 31 Pogrzeb w poniedziałek o 10:00. Msza św. w Farze, złożenie do grobu na cmentarzu św. Rocha. Wieczny odpoczynek...
12.           Planujemy pielgrzymki parafialne: w lipcu na południe Polski i we wrześniu do Rumunii.  Zapisy i informacje w biurze parafialnym